درباره ما

امروزه بهره گیری از دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات باعث تسهیل بسیاری از کارهای روزمره و نیازهای عمومی افراد یک جامعه شده است. در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات، این امکان فراهم آمده است تا با کمترین زمان و صرف کمترین هزینه نیازهای شخصی افراد با بهره گیری از دنیای مجازی اینترنت در هر مکان و زمانی مرتفع شود.

ما با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز سامانه آنلاین کپی را به منظور تسریع در تکثیر و صرفه جویی در وقت و زمان راه اندازی کرده ایم. هدف ما ارائه خدمات مطلوب در زمینه تکثیر و مستندات شما با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.
اهم خدمات ما تکثیر، فتوکپی و پرینت کتاب، جزوات، مقالات، گزارشات فنی، پایان نامه  و سایر مستندات می باشد. در این راستا سعی کرده ایم که با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت و در کمترین زمان ممکن خدمات را ارائه کنیم. با این روش بدون نیاز به حضور فیزیکی فایل های خود را برای ما ارسال می کنید، و ما سفارشات شما را انجام داده و آنها را برای شما پیک می کنیم. یکی از مزیت های اصلی این روش صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.

ما آمادگی هرگونه قرارداد با مدارس، دبیرستانها مراکز آموزشی، دانشگاهها، سازمانها، ارگانها و ... را داریم و امیدواریم که بتوانیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.
همچنین آماده هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طرف شما عزیزان می باشیم.

با احترام - مدیریت سامانه آنلاین کپی
محمدرضا حیدری

درباره ما

هدف ما ارائه خدمات مطلوب به شما در کمترین زمان ممکن،‌ با ساده ترین روش و با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. در منزل و یا محل کار بشینید، به سادگی سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

تماس با ما

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، کوچه کبکانیان، پلاک 8 - واحد 1

تلفن: 88983304 021

موبایل: 1717 812 0935

ایمیل: info@onlinecopy.ir

ساعات تماس: 9 صبح تا 19

سفارش حضوری فقط با هماهنگی قبلی

آدرس شرکت

 

 

 

کلیه قیمت های مندرج در سایت تا شهريور 1398 اعتبار دارند.

كلیه تعرفه های سایت در صورت تحویل فوری (تحویل در كمتر از 24 ساعت كاری و يا روزهای تعطیل) دو برابر محاسبه می شود.