درباره ما

امروزه بهره گیری از دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات باعث تسهیل بسیاری از کارهای روزمره و نیازهای عمومی افراد یک جامعه شده است. در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات، این امکان فراهم آمده است تا با کمترین زمان و صرف کمترین هزینه نیازهای شخصی افراد با بهره گیری از دنیای مجازی اینترنت در هر مکان و زمانی مرتفع شود.

ما با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز سامانه آنلاین کپی را به منظور تسریع در تکثیر و صرفه جویی در وقت و زمان راه اندازی کرده ایم. هدف ما ارائه خدمات مطلوب در زمینه تکثیر و مستندات شما با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.
اهم خدمات ما تکثیر، فتوکپی و پرینت کتاب، جزوات، مقالات، گزارشات فنی، پایان نامه  و سایر مستندات می باشد. در این راستا سعی کرده ایم که با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت و در کمترین زمان ممکن خدمات را ارائه کنیم. با این روش بدون نیاز به حضور فیزیکی فایل های خود را برای ما ارسال می کنید، و ما سفارشات شما را انجام داده و آنها را برای شما پیک می کنیم. یکی از مزیت های اصلی این روش صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.

ما آمادگی هرگونه قرارداد با مدارس، دبیرستانها مراکز آموزشی، دانشگاهها، سازمانها، ارگانها و ... را داریم و امیدواریم که بتوانیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.
همچنین آماده هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طرف شما عزیزان می باشیم.

با احترام - مدیریت سامانه آنلاین کپی
محمدرضا حیدری

درباره ما

هدف ما ارائه خدمات مطلوب به شما در کمترین زمان ممکن،‌ با ساده ترین روش و با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. در منزل و یا محل کار بشینید، به سادگی سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

تماس با ما

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، کوچه کبکانیان، پلاک 8 - واحد 1

تلفن: 88983304 021

موبایل: 1717 812 0935

ایمیل: info@onlinecopy.ir

ساعات تماس: 9 صبح تا 19

سفارش حضوری فقط با هماهنگی قبلی

آدرس شرکت

 

 

 

کلیه قیمت های مندرج در سایت تا انتهای سال 1396 اعتبار دارند.

Please publish modules in offcanvas position.